Nabízím k prodeji příjemný, světlý družstevní byt o dispozici 3+1, 76 m2, v centru Neratovic. Má zděné bytové jádro, jednotlivé pokoje mají svůj samostatný vstup, součástí i komora, která lze využít na šatnu.

K bytu patří zasklená lodžie (3,2 m2), z níž je výhled do širokého a dalekého okolí. Prostorná je i předsíň (8 m2), umožňuje umístění vestavěných šatních skříní téměř po celé její délce. Dále sklepní kóje v suterénu domu. Okna i balkónové dveře jsou nové, plastové. Elektřina a plyn, na radiátorech měřiče tepla.

Rozměry místností: obývací pokoj 19,1 m2, kuchyně 14,2 m2 a dva pokoje po 12,2 m2.

Případná rekonstrukce nabízí široké možnosti dispozice bytu díky velmi dobrému uspořádání jednotlivých místností i rozvodů, například lze získat velmi prostornou, světlou obytnou kuchyni dle současných trendů.

Dům je po rekonstrukci rozvodů, zateplen, nové výtahy, z toho jeden nákladní, a z ulice má bezbariérový přístup. U domu je k dispozici parkoviště.

V okolí veškerá občanská vybavenost – školská zařízení, obchody, pošta, nemocnice, sportovní a kulturní zařízení, plavecký bazén – vše v pěší vzdálenosti. Neratovice také disponují výborným dopravní spojením do Prahy – autobus i vlak, zastávky také dostupné pěšky.

Byt je vhodný pro příjemné bydlení, vzhledem k umístění je minimálně prašný, ale také jako dobrá investice.

Cena dohodou. Telefon 739 500 555.