Celkem pět sad pohárů a dva speciální poháry se rozdávaly po skončení sobotní Mlékojedské padesátky, zvané také Fichtl Cup. Pohár nejstaršího účastníka si odnesl pan Josef Uher z Mlékojed, který se na trať tohoto náročného závodu vydal ve svých 76 letech.

Navíc díky svému převleku a motocyklu Gripen mohl získat také pohár za umělecký dojem. Ten mu nakonec těsně unikl ve prospěch dalšího Mlékojeďáka Milana Zejdy, převlečeného za sexbombu.

A zde jsou výsledky čtyř dalších kategorií. Výsledky soutěže družstev zatím nemáme k dispozici.

Třída Speciál

1. Koutský Petr, Kolín
2. Šanda Radek, Tišice
3. Slanař František, Praha 9 Třeboradice (-2 kola)
4. Šanda David, Tišice (-2 kola)
5. Král Petr, Jiříkov (-3 kola)
6. Fiala Milan, MX Mlékojedy (-4 kola)
7. Prouza Jiří, mladší, Praha 9 Třeboradice (-5 kol)
8. Vomáčka Petr, Třeboratice (-6 kol)
9. Virt Vladimír, MX Mlékojedy (-9
10. Prouza Jiří starší, Praha 9 Třeboradice (-10 kol)
11. Trnka Ervín, Praha 9 Čakovice (-15 kol)
12. Špindler Jan, MX Mlékojedy (-17 kol)
13. Koutský Michal, Kolín (-22 kol)
14. Lisý Miroslav, Svinaře, (-24 kol)
15. Hruška Pavel, Praha 9 Třeboradice (-28 kol)

Třída Kozí Dech

1. Zejda Milan, MX Mlékojedy
2. Landa Miloš, Mlékojedy (-2 kola)
3. Valo Rudolf, Tuhaň (-2 kola)
4. Veselý Jaroslav Starší, MX Mlékojedy (-2 kola)
5. Pek Václav, Lobkovice (-2 kola)
6. Veselý Jaroslav Mladší, MX Mlékojedy (-4 kola)
7. Uher Josef, MX Mlékojedy, (-9 kol)

Třída Fichtl Ženy

1. Bočková Lucie, MX Mlékojedy
2. Vítová Hana, Chrást (-4 kola)
3. Vítová Blanka, Kozly (-5 kol)
4. Landová Michaela, MX Mlékojedy (-20 kol)

Třída Fichtl klasik

1. Popelář David, Tuhaň
2. Lajmr Jan, Záboří
3. Schuster Radek, MX Mlékojedy
4. Pechcígl Ondřej, D. Vinice
5. Klapka Jan, MX Mlékojedy (-1 kolo)
6. Vít Milan, Chrást (-2 kola)
7. Bejšák Petr, MX Mlékojedy (-2 kola)
8. Ušák David, Kostelec (-2 kola)
9. Parus Tomáš, Neratovice (-2 kola)
10. Schuster David, MX Mlékojedy (-2 kola)
11. Neubauger Alan, Úhy (-3 kola)
12. Klapka Jan, MX Mlékojedy (-3 kola)
13. Frank Jaroslav, Praha 4 (-3 kola)
14. Vágner Pavel, Neratovice (-3 kola)
15. Boček Martin, Tuhaň(-3 kola)
16. Oplt Michal, Přívory (-3 kola)
17. Matějka Michal, Vavřineč (-4 kola)
18. Dvořák Michal, Poděbrady (-4 kola)
19. Fojtík Michal, MX Mlékojedy (-5 kol)
20. Adamec Ladislav, Tuhaň (-5 kol)
21. Vít Milan, Kozly (-6 kol)
22. Popelář Karel, Tuhaň (-7 kol)
23. Pospíšil Jiří, Tuhaň (-7 kol)
24. Landa Michal, MX Mlékojedy (-7 kol)
25. Podlešák Jakub, Tuhaň (-8 kol)
26. Valo Roman, Tuhaň (-9 kol)
27. Adamec Martin, Tuhaň (-10 kol)
28. Bláha David, Kly (-15 kol)
29. Stinka Pavel, MX Mlékojedy (-15 kol)
30. Plachý David, MX Mlékojedy (-16 kol)
31. Boček Michal, Tuhaň (-18 kol)
32. Slanař Jaroslav, Praha 9 Třeboradice (-20 kol)
33. Uher Jan, MX Mlékojedy (-21 kol)
34. Tomek Miroslav, Mělník (-24 kol)

Fichtl Cup 2014