ČSSD Neratovice zve na Drakiádu pro děti a fórum s kandidáty

Na sobotní odpoledne 20. září připravila místní organizace ČSSD Podzimní drakiádu hlavně pro děti, vedle níž se bude konat také fórum s kandidáty ČSSD ve volbách do zastupitelstva města.

Drakiádě bude vyhrazena louka za domy v ulici Na Výsluní (za Tescem) od 14:00.

Na místě bude pro děti připravena dračí dílna, občerstvení, pochoutky na ohni a soutěže “Her doby kamenné” s Fredem Flinstonem.

Draky si mohou děti přinést své nebo si na místě zakoupit velkého draka za 100 Kč.

Dračí dílna je koncipována jako soutěž o hlavní cenu Drakiády, kde se utká 35 rodin v disciplíně nejdokonalejšího dotvoření a kreslení modelu létajícího draka.

K dispozici budou soutěžícím barevné papíry, fixy, voskovky, lepidla a další věci. Hlavní cenou je hrací set lukostřelby. Výtvory rodinných týmů bude hodnotit Ivan Fried.

Hry doby kamenné tvoří disciplíny lukostřelba, shazování kuželek, pravěký golf a jízda prehistorickým vozidlem. Každá z disciplín bude probíhat vždy nejméně hodinu, a tak si děti mohou vždy jen “odskočit” splnit si další část her.

Odměnou každému účastníkovi budou drobné sladkosti. Ten, kdo odevzdá soutěžní lístek se všemi potvrzenými disciplínami, může navíc vyhrát jeden z dvaceti soutěžních bublifuků.

Občerstvení bude zajištěno. Po skončení her a vyhlášení vítězů jsou všichni zváni ke švédskému stolu, kde se budou podávat rozlévané limonády a opékat buřty a jiné dobroty na ohni.

Po celou dobu Drakiády Vám budou k dispozici přední kandidáti ČSSD v nadcházejících volbách do zastupitelstva města Neratovice. Na různé zapeklité otázky se za celý svůj tým těší volební lídr ČSSD Neratovice Pavel Šanda.

Událost na facebooku

drakiáda

Article written by