Pravidelné používání klimatizací začíná být pro nás samozřejmostí. V horkých dnech je opravdu příjemná, když si ale nedáte pozor, zkazí vám léto, protože se její vinou nachladíte nebo onemocníte angínou. Pokud nedodržíte hlavní zásadu používání klimatizace, udržení rozdílu mezi vnitřní a vnější teplotou, neměla by přesáhnout pět až sedm stupňů Celsia, jistě vás nemine škrábání, pálení v krku, bolestivé polykání, rýma a kašel. Velké riziko pak číhá v rozpáleném autě a to v případě nastavené teploty o patnáct stupňů nižší, než je venku.

Věděli jste, že klimatizace snižuje vlhkost vzduchu, takže vysušuje nosní sliznici? Z povrchu sliznice tím pádem mizí vrstvička hlenu, která ji chrání proti vpádu mikroorganismů, takže rychlá změna teplot nám může nabourat lokální obranyschopnost a výsledkem je „letní “ nachlazení s nepříjemným stesky jako je kašel, bolesti v krku. Pokud zakročíte včas, můžete předejít několika prostonaným dnům!

Proto je vhodné použít rychlou a účinnou zbraň, která má schopnost ihned zabíjet většinu virů a baktérii způsobujících tyto potíže. Řešením může být Allivictus spray !

Allvictus spray je pro letní období vhodnou součástí domácí nebo cestovní lékárničky a při aplikaci „ čím dříve“ dosáhnete účinku „ tím lépe“. Je vyroben z výhradně z českého a slovenského česneku s významnými biologickými účinky.

Allictus web
Allivictus facebook

Img0068